O mnie

Na co dzień jestem Kucharzem amatorem  :-o  Już od dziecka uwielbiałem gotować.Zaraziła mnie tym moja siostra,która jest boginią w sztuce kulinarnej :)

4 Komentarze

 1. Fajnie że nie boisz się kuchni jak większość facetów :) A z dzisiejszego przepisu na pewno będę często korzystać bo ciasto pycha i łatwe w przygotowaniu.Pozdrawiam :)

 2. Witam. Jest opcja, byś zaistniał na fb? Chciałabym móc śledzić przepisy na bieżąco… Chyba, żem blondyna i nie zauważyłam, że prócz polubienia konkretnego przepisu bądź jego udostępnienia, już tam jesteś…
  Pozdrawiam,
  Ewelina.

 3. Hej,

  już niedługo startuje platforma, której celem jest ułatwienie nawiązania współpracy Blogerom i Klientom. Dlatego zwracam się do Ciebie czy byłabyś zainteresowana wzięciem udziału w projekcie.
  Pozwól, że przedstawię Ci więcej szczegółów. Platforma reachblogger.pl składa się z katalogu blogów oraz katalogu zleceń. Blogerzy po zalogowaniu mają możliwość wystawienia swojej oferty, która trafia do potencjalnych klientów. Jest również możliwość odpowiedzi na zlecenie zgłoszone przez klienta. Uzgadniacie między sobą wysokość i rodzaj wynagrodzenia za wykonaną usługę. Zostawiamy Wam pełną swobodę co do wyboru ofert i sposobu wykonania. Wszystko ustalasz z klientem bezpośrednio przez platformę reachblogger.pl.
  Ogólnie można powiedzieć, że jest to platforma, która ma ułatwić blogerom nawiązywanie dialogu z firmami. Możesz w łatwy sposób wypromować swojego bloga. Waszą współpracę organizujemy efektywnie i z poszanowaniem obu stron.
  Jeżeli znalazłabyś czas to napisz co myślisz o projekcie, byłbym bardzo wdzięczny, a jeżeli masz pytania to na wszystkie odpowiem. Polecam zajrzeć na stronę reachlogger.pl lub na fanpage’a.
  Zapisz się już dzisiaj, liczę na Twój udział:)

  Pozdrawiam,

  Ricz Blogger

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.